HAKKIMIZDA

Yiğit Hafriyat olarak, sektörde 20 yılı aşkın tecrübe ile bugüne kadar tüm taahhüt ve projelerini zamanında ve başarılı bir şekilde tamamlamanın grurunu yaşıyoruz.

Kalitemizin, başarımızın ve müşteri memnuniyetimizin devamı için tüm detayları göz önünde bulundurarak, müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak amacı ile işimizin tüm süreçlerine önem vermekteyiz.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz, günümüzün inşaat teknolojilerine sahip güçlü alt yapı, iş deneyimi ve makine parkuru ile müşterilerimizin ve kurumların güven duyarak taleplerini karşılayabildikleri bir şirket olmak ve sektörün gelişimine destek olarak en iyi şekilde hizmet etmektir. Gebze ve Çayırova’da hafriyat ve nakliyat işleriniz için profesyonel kadromuz ve üstün kalite anlayışımızla gerek bölgemizde hafriyat ve alt yapı olarak ve gerekse çevre bölgemizde kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Misyonumuz; müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en iyi şekilde sağlamış, her zaman tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Şirketimizin kültürünü, kendimiz için seçtiğimiz ve aynı zamanda diğer şirketlerden farklı olmayı sağlayan özelliklerimizle oluşturmaya özen gösteriyoruz.

GEBZE YİĞİT HARFİYAT olarak biz bu kültürümüzü müşterilerimize, çalışanlarımıza, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevremize ve topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile geliştiriyoruz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

–          Tecrübeli kadromuzla güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermeyi prensip edinen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorunsuz çalışmaya özen göstermektedir.

–          Tüm hizmetlerimizde kaliteyi vazgeçilmez bir değer olarak kabul ederek lider bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

–          Taahhüt ettiğimiz tüm iş ve hizmetleri kusursuz ve zamanında yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

–          Bulunduğumuz kalite düzeyi ile yetinmeyerek, kalite düzeyini her zaman arttırıp, öncü bir hizmet anlayışı oluşturmayı hedefliyoruz.

–          Kalite düzeyimizin sürekli geliştirilmesi ve iş veriminin arttırılması içi kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, hizmet içi eğitimlerimizle tüm çalışanlarımızın sürekli olarak iş gelişimine katkıda bulunuyoruz.

–          Müşterilerimizin istek ve taleplerine, onların ihtiyaçlarına göre belirlenmiş kalite ve kriterlere uygun şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Hizmet satın aldığımız tedarikçilerimizin de kalite düzeyinin kontrolünü elde tutmak ve kaliteli hizmet veren firmalarla çalışabilmek için oldukça titiz davranıyoruz.

–          İçinde bulunduğumuz topluma ve çevremize saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ilke ediniyoruz.